Page
Menu
News

Udstillerliste

På messen i Aars vil du kunne møde et bredt udvalg af forskellige behandlingsformer og produktsalg - alle relateret til Krop og Sjæl.
Der tages forbehold for ændringer, sygdom m.m.

Stand 1: 
Håndlæsning - Zantiana Khan - 7800 Skive -  www.zantiana.dk 

Stand 2:
Clairvoyant Krystal Læsning - Helle C. Kjeldsen - 7840 Højslev - www.hc-kjeldsen.dk
Læs mere klik her

Stand 3:
Totum Kropsterapi - Rikke Kristiansen - 8830 Tjele - www.aktivgladenergi.dk 
Læs mere klik her

Stand 5:
Håndlæsning - Elin Nielsen - 8300 Odder - elinnielsen4b@gmail.com

Stand 6:
Boutique Bentes Corner - Bente Knudsen - 9240 Nibe - www.friendtex-benteknudsen.dk
Læs mere klik her

Stand 7:
Sten og Krystaller - Josef Acuña Challco - 8260 Viby J - josdk0678@hotmail.com
Læs mere klik her

Stand 8:
Cremer, klinikinfo m.m. - Tina Risgaard Mortensen - 7840 Højslev - www.bellastrega.dk 
Læs mere klik her

Stand 9:
Sundhedsshoppen - naturlige kosttilskud fra Berry En - www.sundhedsshoppen.com 
Læs mere klik her

Stand 10:
Massage - Johnny Madsen - 9600 Aars - www.
aarsmassage.dk 
Læs mere klik her

Stand 11:
Orakelkort m.m - Janis Winther - 6862 Tistrup - www.janis.dk
Læs mere klik her

Stand 12a:
Balance olie/test - Bjarne Kristiansen - b.kristiansen@pc.dk - 9600 Aars

Stand 12b:
Afbalancerende behandlinger - Lisbeth Grud-Leth - 9640 Farsø - www.lisbethgrud.dk (Lørdag)

Stand 12c:
Zoneterapi m.m. - Helle Vernon Kristensen - 9600 Aars - helle.vernon@gmail.com (Søndag)

Stand 13:
Akupunktur m.m. - 
Billy Huang - 6000 Kolding - www.coclo-klinik.dk

Stand 14:
Clairvoyance m.m. - Jette Øst - 7800 Skive - www.jetteøst.dk

Stand 15:
Kraniosakral Terapi - Stine Nielsen - 7830 Vinderup - Link til facebookside 
Læs mere klik her

Stand 16:
Kraniosakral Terapi - Runa Kjems - 7800 Skive - www.gekkowellness.dk 

Stand 18:
Englekort - Kathrine Nette Carla Pedersen - 9000 Aalborg - Tlf: 61711519

Stand 19:
Saltlamper, kort m.m - Hos Møghe - 9900 Frederikshavn - www.hosmoghe.dk
Læs mere klik her

Stand 20:
Meta Clairvoyant Healing - Jeanette Meldgaard - 9600 Farsø - www.gratitude.dk
Læs mere klik her

Stand 21:
Aroniaprodukter - Staudeengen - 9240 Nibe - staudeengen@outlook.dk

Stand 22:
Sten, krystaller og kort - Siffh Rindom - 8450 Hammel - www.siffh.dk

Stand 23:
Sundhed med Aloe vera - Gatten Zoneterapi - 9640 Farsø - gattenzone@gmail.com
Læs mere klik her

Stand 25:
Cannabis-Olier - CDB-Care4you - Rikke Andersen - www.cbd-care4you.dk 
Læs mere klik her

Stand 26:
Regression & Sjælerejser - Michael Agerholm - 7840 Højslev - www.agerholm.com
Læs mere klik her

Stand 27:
Clairvoyant Tarotoplæg - Inge S.Christensen - 8800 Viborg - Link til facebookside 

Stand 28:
Hypnoterapi - Mogens Christensen - 7670 Løgstør - www.careteam.dk 
Læs mere klik her

Stand 29:
Kraniosakral Terapi - Henriette Andersen - 9520 Skørping - henriettesa73@gmail.com

Stand 30:
Bach´s Blomsterremedier - Anne Langgaard - 9200 Aalborg SV - www.bach.langgaard.eu
Læs mere klik her

Stand 31:
Musikker - Dea Marie - 8471 Sabroe - www.deamarie.dk 
Læs mere klik her

Stand 32:
Klinik Helheden - v/Malene Marschall og Michelle Nødskou - 9600 Aars - www.klinikhelheden.dk - Læs mere klik her

Stand 34:
Håndlæsning - Christel Viuff - 8620 Kjellerup - www.christel-viuff.dk 

Stand 35:
Clairvoyance & Healing - Jørgen Donskov Tarp - 9330 Dronninglund - www.jdtarp.dk
Læs mere klik her

Stand 36:
Forbøn – Aars frikirke – 9600 Aars - www.aarsfrikirke.dk 

Stand 37:
John Calmar - www.johncalmar.dk - Gudrun Boost - www.gudrunboost.dk
Læs mere klik her

Stand 38:
Klangskålsmassage - Laila Nielsen - 9500 Hobro - www.hypnosegaarden.dk
Læs mere klik her

Stand 39:
Smerte- og allergibehandling - Cristina Klastrup - 9530 Støvring - www.denhelekrop.dk

Stand 40:
Håndlæsning - Birthe Skov - 8660 Skanderborg - www.birterihanna.dk 

Stand 41:
Sjælstegninger m/ budskaber - Sonja Lucien - 4720 Præstø - www.sonjalucien.com
Læs mere klik her

Stand 42:
Jordstråling - Lone Knudsen - 9520 Skørping - lone@jordstraaleeksperterne.dk 

 

Page
Menu
News

Page
Menu
News
© Copyright 2019 QUINTAIN, Ørslevklostervej 44, 7840 Højslev - CVR:33625529 - Kopiering af materiale på hjemmesiden kun med skriftlig tilladelse

Login