Page
Menu
News

Udstillerliste

På messen i Silkeborg vil du kunne møde et bredt udvalg af forskellige behandlingsformer og produktsalg - alle relateret til Krop og Sjæl.
Der tages forbehold for ændringer, sygdom m.m.

Stand 1: 
Healende Sjælsskåle - Angelicca Ravn - 5772 Kværndrup - www.angeliccaravn.dk

Stand 2:
Musik - Dea Marie - 8471 Sabroe - www.deamarie.dk 

Stand 3:
Ene
rgetix Magnetsmykker - Pia Nielsen - 7080 Børkop - www.magnet-skrinet.energetix.tv 

Stand 4:
Clairvoyant Krystal Læsning - Helle C. Kjeldsen - 7840 Højslev - www.hc-kjeldsen.dk

Stand 5:
Sundhed med Aloe vera - Forever2do - 6920 Videbæk - 
fam.markussen@mail.dk

Stand 6:
Håndlæsning - Elin Nielsen - 8300 Odder - elinnielsen4b@gmail.com 

Stand 7:
Håndlæsning - Zantiana Khan - 7800 Skive -  www.zantiana.dk

Stand 8:
Sjælstegninger m/ budskaber - Sonja Lucien - 2920 Charlottenlund - www.sonjalucien.com

Stand 9:
Sten, krystaller og kort - Siffh Rindom - 8450 Hammel - www.siffh.dk

Stand 10:
Japansk Facelifting, ro og afspænding - Klinik Alelea - 8670 Låsby - www.alalea.dk

Stand 11:
Heilpraktik - Yvonne Theibel - 8600 Silkeborg - www.heilpraktikforsundhed.dk

Stand 13:
Healing - Magdalena Overballe - 8881 Thorsø - magdalena@natur-tro.nu

Stand 14:
Gratis Forbøn - I Mesterens Lys - Søren Schønherr Thomsen - 8600 Silkeborg

Stand 15:
Cremer, klinikinfo m.m. - Tina Risgaard Mortensen - 7840 Højslev - www.bellastrega.dk 

Stand 16:
Sten og Krystaller - Josef Acuña Challco - 8260 Viby J - josdk0678@hotmail.com

Stand 17:
Kraniosakralterapi m.m. - Helseuniverset - 8600 Silkeborg - www.helseuniverset.dk 

Stand 18:
Rideterapi - Gandrup Skovgaard Rideterapi - 8740 Brædstrup - www.gsrideterapi.dk

Stand 19:
Feng Shui & Oprydning - Anja Lundkvist Jensen - 8600 Silkeborg - www.snowvic.dk 

Stand 21:
Regression & Sjælerejser - Michael Agerholm - 7840 Højslev - www.agerholm.com

Stand 22:
Cannabis-Olier - CDB-Care4you - Tina Stålung - www.cbd-care4you.dk

Stand 23:
Energimedicin og meta-medicin - Aselya Nielsen - 8220 Brabrand - www.aselyanielsen.dk

Stand 25: 
Guidekontakt - Rie Jespersen - 8240 Risskov - 
www.riejespersen.dk

Stand 26:
Shamanistisk uddannelse - Karina Bundgard - 8000 Århus C - 
www.karina-bundgaard.dk

Stand 27:
Ny tids shamanisme - Julie Mariel, 8240 Risskov - www.juliemariel.dk

Stand 28:
Bowtech - Maren E Nielsen - 6230 Rødekro - www.bowtech.dk

Stand 29:
Clairvoyance - Solveig Daasbjerg - 6900 Skjern - www.solveighvid-daasbjerg.dk

Stand 30:
Afdødekontakt - Anne Finnerup - 6971 Spjald - annefinnerup@yahoo.com 

Stand 31:
Naturterapi og Soul Body Fusion - Ann Due Egeslund - 
6050 Ringkøbing - Tlf:61339014

Stand 32:
Kropsterapi - Karin Madsen - 8850 Bjerringbro - www.livsgnistenkarin.dk 

Stand 33:
Klangskålsmassage - Laila Nielsen - 9500 Hobro - www.hypnosegaarden.dk

Stand 34:
Clairvoyant Tarotoplæg - Inge S.Christensen - 8800 Viborg - Link til facebookside 

Stand 35:
John Calmar - www.johncalmar.dk - Gudrun Boost - www.gudrunboost.dk  

Stand 36:
Håndlæsning - Christel Viuff - 8620 Kjellerup - www.christel-viuff.dk 

Stand 37:
Information - Det Tredie Testamente - 2605 Brøndby - www.dettredietestamente.info

Stand 38:
Tarot & Dyrekort - Johnny Tromborg - 8700 Horsens - www.tromborgtarot.dk

Stand 39:
Hypnoterapi m.m. - Karina Petersen  - 7480 Vildbjerg - www.terapihjoernet.dk 

Page
Menu
News

Page
Menu
News
© Copyright 2019 QUINTAIN, Ørslevklostervej 44, 7840 Højslev - CVR:33625529 - Kopiering af materiale på hjemmesiden kun med skriftlig tilladelse

Login