Silkeborg Helsemesse August 2020


AFLYST

Lunden
Vestergade 74
8600 Silkeborg

Lørdag d.22.august og Søndag d.23.august 2020

Vi må desværre oplyse at vi vælger at aflyse dette års messe i Silkeborg.
Corona/Covid-19 situationen i og omkring Silkeborg gør at vi ikke ønsker at risikere at være med til at skabe nye smittekæder m.m.
Vi beklager rigtigt meget og vi havde virkelig glædet os til at holde messe i Silkeborg igen.

Vi vender tilbage i weekenden 28-29.august 2021 – hvor vi igen holder messe i Lunden i Silkeborg.


Alle deltagere på messen beklager ikke at være i stand til at møde dig på messen i Silkeborg


Glaskunst/produkter – Eva D. Steffensens – 6510 Gram – steff@post5.tele.dk


Sten, krystaller og kort – Siffh.dk – 8450 Hammel – www.siffh.dk


Clairvoyant Krystal Læsning – Helle C. Kjeldsen – 7840 Højslev – www.hc-kjeldsen.dk

Læs mere


Sundhed med Aloe Vera – Forever2do – 6920 Videbæk  – fam.markussen@mail.dk

Læs mere


Astrologi – Kaj Larsen – 8600 Silkeborg – www.astrologi-info.dk 
Læs mere


Totum Kropsterapi – Rikke Kristiansen – 8830 Tjele – www.aktivgladenergi.dk
Læs mere

Håndlæsning – Zantiana Khan – 7800 Skive – www.zantiana.dk


Shamanistisk uddannelse – Karina Bundgard – 8000 Århus C – www.shamanworks.org


Guidekontakt – Rie Jespersen – 8240 Risskov – www.riejespersen.dk
Læs mere

Ny tids shamanisme – Julie Mariel, 8240 Risskov – www.juliemariel.dk
Læs mere


Bachs Blomsterremedier, Healing & Meditation – Susanne Wils – 8600 Silkeborg – www.zoulsdk.com


Info om Regression & Sjælerejser – Michael Agerholm – 7840 Højslev – www.agerholm.com
Læs mere


Klangskåle – Dorthe Lillevang – 7600 Struer –www.spiritofharmony.dk
Klangskåle – Katja Perregaard – 8600 Silkeborg


Krystalskolen Danmark – Merise McDowall – 7470 Karup J – www.merise-mcdowall.com
Læs mere


Sten og Krystaller – Josef Acuña Challco – 8260 Viby J – josdk0678@hotmail.com
Læs mere


Kraniosakralterapi m.m. – Helseuniverset – 8600 Silkeborg – www.helseuniverset.dk


Boutique Bentes Corner – Bente Knudsen – 9240 Nibe – www.friendtex-benteknudsen.dk
Læs mere


Gratis Forbøn – “Bøn for alle” – tværkirkeligt projekt – 8600 Silkeborg


Glasengle og smykker – Moni Sattler – 7430 Ikast – www.monisattler.com 


Englehealing – Heidi Sjøgren – 8600 Silkeborg – www.heidisjoegren.dk


Healing og Clairvoyance – Anette Kjærhede – 7400 Herning – Link til facebook
Læs mere


Spirituel Psykoterapeut – Birthe Bang Jørgensen – 7441 Bording – www.bliv-bedre.dk 


Øko. spiselige blomsterprodukter – Gitte Kyed – 7400 Herning – www.foodstory.dk


Sten og Krystaller m.m. – Vejgaard Sten og Krystaller, 9000 Aalborg – Link til facebook
Læs mere


Kropsbehandlinger – Annette Fogt – 8600 Silkeborg – www.bodyrespect.dk


Kanaliserning – Anne Finnerup – 6971 Spjald – annefinnerup@yahoo.com


Sjælstegninger m/ budskaber – Sonja Lucien – 4720 Præstø – www.sonjalucien.com
Læs mere


Kortoplæg og spirituel vejledning – Natasja Hørup – 9500 Hobro – skytsaanden@gmail.com


Massagekurser og Retreat – Nykilde – 5600 Faaborg – www.nykilde.com
Læs mere


Clairvoyant Tarotoplæg – Inge S.Christensen – 8800 Viborg – Link til facebookside


Auralæsninger m.m. – Gudrun Boost – 8260 Viby J – www.calmarboost.dk & www.gudrunboost.dk


Håndlæsning – Christel Viuff – 8620 Kjellerup – www.christel-viuff.dk


Access Bars behandlinger – Rikke Kjellerup – 8472 Sporup – rikkekjellerup@hotmail.com
Læs mere


Jeunesse – Alicetea Ninet Drachmann – 2100 København Ø – alicetea.wellbusiness@gmail.com
Læs mere


Coach/terapeut og underviser – Line Melander – 8600 Silkeborg – www.linemelander.dk


 

Lukket for kommentarer.