Standoversigt Holstebro

På messen i Holstebro vil du kunne møde et bredt udvalg af forskellige behandlingsformer og produktsalg – alle relateret til Krop og Sjæl.

Der tages forbehold for ændringer, sygdom m.m.

Stand 1a:
Øko. spiselige blomsterprodukter – Gitte Kyed – 7400 Herning – www.foodstory.dk

Stand 1b:
Saltlamper, kort m.m – Hos Møghe – 9900 Frederikshavn – www.hosmoghe.dk
Læs mere

Stand 2b:
Glasengle og smykker – Moni Sattler – 7430 Ikast – www.monisattler.com

Stand 2c:
Sundhedscoach – Dorthe Bjerre – 7500 Holstebro – www.balanceisundhed.dk

Stand 3:
Healende Sjælsskåle – Angelicca Ravn – 5772 Kværndrup – www.angeliccaravn.dk
Læs mere

Stand 4:
Håndlæsning – Zantiana Khan – 7800 Skive – www.zantiana.dk

Stand 5:
Clairvoyant Krystal Læsning – Helle C. Kjeldsen – 7840 Højslev – www.hc-kjeldsen.dk
Læs mere

Stand 6:
Bowtech Behandlinger – Maren Nielsen – 6230 Rødekro – www.bowtechsoenderjylland.dk

Stand 7:
Lyshealing – Inge Marie Busk Nielsen – 7500 Holstebro – www.imbn.dk
Læs mere

Stand 8:
Kraniosakral Terapi – Stine Nielsen – 7830 Vinderup – Link til facebookside
Læs mere

Stand 9:
Kanaliserning – Anne Finnerup – 6971 Spjald – annefinnerup@yahoo.com
AFBUD LØRDAG PGA SYGDOM

Stand 11:
Smykker m.m. – Chakra Carla – 8410 Rønde – www.chakracarla.dk

Stand 12:
Afstresning i naturen – Nature Mind v/Helle Niewald – www.naturemind.dk  

Stand 13:
Healing og kanalisering – Flemming Sandorff – 7470 Karup J – www.føniks.net

Stand 14:
Detox Infrarød, Hydrafacial og massageapparater – Grace Andersen – 6880 Tarm – www.zhengqiklinik.dk

Stand 16:
Clairvoyance – Susanne Lykke – 2750 Ballerup – susannelykke19@gmail.com

Stand 17:
doTerra æteriske olier – Majbritt Spies – 5450 Otterup – www.my-spirit.dk

Stand 18:
Healing og Clairvoyance – Anette Kjærhede – 7400 Herning – Link til facebook

Stand 19:
ASEA – Alicetea Drachmann (Hjemmeside)  & Henrik Gregersen (hjemmeside)
Læs mere

Stand 20:
Sjælstegninger m/ budskaber – Sonja Lucien – 4720 Præstø – www.sonjalucien.com
Læs mere

Stand 21:
Clairvoyant Tarotoplæg – Inge S.Christensen – 8800 Viborg – Link til facebookside

Stand 22:
Rosenmetoden – Inge Marie Jepsen – 7500 Holstebro – jepsenmail@gmail.com

Stand 23:
Sundhed med Aloe Vera – Forever2do – 6920 Videbæk  -fam.markussen@mail.dk
Læs mere

Stand 24:
Healing, kortlæsning & Klang – Dorthe Lillevang – 7600 Struer – www.spiritofharmony.dk

Stand 25:
Cannabis-Olier – CDB-Care4you – Rikke Andersen – www.cbd-care4you.dk
Læs mere

Stand 26:
Zoneterapi & Kropsterapi – Dorthe Flak – 6990 Ulfborg – www.dortheflak.dk

Stand 28:
Myorefleksterapi, Kranio Sakral terapi, ,CRT hypnoterapi – Sanne Christensen – 7550 Sørvad – www.dinakupunktur.dk

Stand 29:
Håndlæsning – Christel Viuff – 8620 Kjellerup – www.christel-viuff.dk

Stand 30:
Healing & Bars – Hanne Damgaard – 7600 Struer – www.hanne-damgaard.dk

Stand 31:
Dyretelepati – Lis Agerbo – 7500 Holstebro – www.lisagerbo.dk
Læs mere

Stand 32:
Totum Kropsbehandlinger – Annesmil – 7500 Holstebro – www.annesmil.dk

Stand 33:
Sten, krystaller og kort – Siffh.dk – 8450 Hammel – www.siffh.dk

Stand 35:
Krystalskolen Danmark – Merise McDowall – 7470 Karup J – www.merise-mcdowall.com
Læs mere

Stand 36:
Håndlæsning – Elin Nielsen – 8300 Odder – elinnielsen4b@gmail.com
AFBUD LØRDAG & SØNDAG PGA SYGDOM

Stand 36:
Info om Regression & Sjælerejser – Michael Agerholm – 7840 Højslev – www.agerholm.com
Læs mere

 

Lukket for kommentarer.