Deltagerliste Silkeborg

På messen i Silkeborg vil du kunne møde et bredt udvalg af forskellige behandlingsformer og produktsalg
Alt sammen relateret til krop og sjæl. – Der tages forbehold for ændringer, sygdom m.m.

Stand 1:
Glaskunst/produkter – Eva D. Steffensens – 6510 Gram – steff@post5.tele.dk

Stand 3:
Sten, krystaller og kort – Siffh.dk – 8450 Hammel – www.siffh.dk

Stand 4:
Clairvoyant Krystal Læsning – Helle C. Kjeldsen – 7840 Højslev – www.hc-kjeldsen.dk
Læs mere

Stand 5:
Sundhed med Aloe Vera – Forever2do – 6920 Videbæk  – fam.markussen@mail.dk
Læs mere

Stand 6:
Astrologi – Kaj Larsen – 8600 Silkeborg – www.astrologi-info.dk

Stand 7:
Totum Kropsterapi – Rikke Kristiansen – 8830 Tjele – www.aktivgladenergi.dk
Læs mere

Stand 8:
Håndlæsning – Zantiana Khan – 7800 Skive – www.zantiana.dk

Stand 9:
Shamanistisk uddannelse – Karina Bundgard – 8000 Århus C – www.shamanworks.org

Stand 10:
Guidekontakt – Rie Jespersen – 8240 Risskov – www.riejespersen.dk  – Læs mere
Ny tids shamanisme – Julie Mariel, 8240 Risskov – www.juliemariel.dk  – Læs mere

Stand 11:
Bachs Blomsterremedier, Healing & Meditation – Susanne Wils – 8600 Silkeborg – www.zoulsdk.com

Stand 12:
Oplysning – Det Tredie Testamente – www.dettredietestamente.info

Stand 13:
Klangskåle – Dorthe Lillevang – 7600 Struer –www.spiritofharmony.dk
Klangskåle – Katja Perregaard – 8600 Silkeborg

Stand 14:
Krystalskolen Danmark – Merise McDowall – 7470 Karup J – www.merise-mcdowall.com
Læs mere

Stand 16:
Sten og Krystaller – Josef Acuña Challco – 8260 Viby J – josdk0678@hotmail.com
Læs mere

Stand 17:
Kraniosakralterapi m.m. – Helseuniverset – 8600 Silkeborg – www.helseuniverset.dk

Stand 18:
Boutique Bentes Corner – Bente Knudsen – 9240 Nibe – www.friendtex-benteknudsen.dk
Læs mere

Stand 19:
Gratis Forbøn – “Bøn for syge” – tværkirkeligt projekt – 8600 Silkeborg

Stand 20:
Glasengle og smykker – Moni Sattler – 7430 Ikast – www.monisattler.com 

Stand 21:
Englehealing – Heidi Sjøgren – 8600 Silkeborg – www.heidisjoegren.dk

Stand 22:
Healing og Clairvoyance – Anette Kjærhede – 7400 Herning – Link til facebook
Læs mere

Stand 23:
Spirituel Psykoterapeut – Birthe Bang Jørgensen – 7441 Bording – www.bliv-bedre.dk 

Stand 25:
Øko. spiselige blomsterprodukter – Gitte Kyed – 7400 Herning – www.foodstory.dk

Stand 26:
Sten og Krystaller m.m. – Vejgaard Sten og Krystaller, 9000 Aalborg – Link til facebook
Læs mere

Stand 28:
Kropsbehandlinger – Annette Fogt – 8600 Silkeborg – www.bodyrespect.dk

Stand 29:
Kanaliserning – Anne Finnerup – 6971 Spjald – annefinnerup@yahoo.com

Stand 30:
Sjælstegninger m/ budskaber – Sonja Lucien – 4720 Præstø – www.sonjalucien.com
Læs mere

Stand 31:
Kortoplæg og spirituel vejledning – Natasja Hørup – 9500 Hobro – skytsaanden@gmail.com

Stand 32:
Massagekurser og Retreat – Nykilde – 5600 Faaborg – www.nykilde.com
Læs mere

Stand 33:
Clairvoyant Tarotoplæg – Inge S.Christensen – 8800 Viborg – Link til facebookside

Stand 34:
Auralæsninger m.m. – Gudrun Boost – 8260 Viby J – www.nytidsenergi.dk

Stand 35:
Håndlæsning – Christel Viuff – 8620 Kjellerup – www.christel-viuff.dk

Stand 36:
Access Bars behandlinger – Rikke Jensen – 8472 Sporup – rikkesro@hotmail.com

Stand 37:
Jeunesse – Alicetea Ninet Drachmann – 2100 København Ø – alicetea.wellbusiness@gmail.com
Læs mere

Stand 38:
Coach/terapeut og underviser – Line Melander – 8600 Silkeborg – www.linemelander.dk

Stand 39:
Info om Regression & Sjælerejser – Michael Agerholm – 7840 Højslev – www.agerholm.com
Læs mere

 

Lukket for kommentarer.