Udstillerliste Viborg

På messen i Viborg vil du kunne møde et bredt udvalg af forskellige behandlingsformer og produktsalg – alle relateret til Krop og Sjæl.

Der tages forbehold for ændringer, sygdom m.m.

Stand 1:
Boutique Bentes Corner – Bente Knudsen – 9240 Nibe – www.friendtex-benteknudsen.dk
Læs mere klik her

Stand 2:
Aroniaprodukter – Staudeengen – 9240 Nibe – staudeengen@outlook.dk

Stand 3:
Information – Center for Personlig Udvikling, 8800 Viborg – www.cpuviborg.dk
Læs mere klik her

Stand 4:
Glasengle m.m. – Astrid Munck – 7160 Tørring – www.astridmunck.dk
Læs mere klik her

Stand 5:
Information om Akupunktur – Clinic Cura – 8800 Viborg – www.cliniccura.dk

Stand 6:
Glasengle og smykker – Moni Sattler – 7430 Ikast – www.monisattler.com

Stand 8:
Cannabis-Olier – CDB-Care4you – Rikke Andersen – www.cbd-care4you.dk
Læs mere klik her

Stand 9:
Smerte- og allergibehandling – Cristina Klastrup – 9530 Støvring – www.denhelekrop.dk

Stand 10:
Sten, krystaller og kort – Siffh Rindom – 8450 Hammel – www.siffh.dk

Stand 12:
Clairvoyant Krystal Læsning – Helle C. Kjeldsen – 7840 Højslev – www.hc-kjeldsen.dk
Læs mere klik her

Stand 13:
Clairvoyant Tarotoplæg – Inge S.Christensen – 8800 Viborg – Link til facebookside

Stand 14:
Sjælstegninger m/ budskaber – Sonja Lucien – 4720 Præstø – www.sonjalucien.com
Læs mere klik her

Stand 15:
Sundhed med Aloe Vera – Gatten Zoneterapi – 9640 Farsø – gattenzone@gmail.com
Læs mere klik her

Stand 17:
Klangskålsmassage – Laila Nielsen – 9500 Hobro – www.hypnosegaarden.dk
Læs mere klik her

Stand 18:
Forbøn – Viborg frikirke – 8800 Viborg – www.viborgfrikirke.dk
Læs mere klik her

Stand 19:
Englehealing – Heidi Sjøgren – 8600 Silkeborg – www.heidisjoegren.dk

Stand 20:
Totum Kropsterapi – Rikke Kristiansen – 8830 Tjele – www.aktivgladenergi.dk
Læs mere klik her

Stand 21:
Healende Sjælsskåle – Angelicca Ravn – 5772 Kværndrup – www.angeliccaravn.dk
Læs mere klik her

Stand 22:
Saltlamper, kort m.m – Hos Møghe – 9900 Frederikshavn – www.hosmoghe.dk
Læs mere klik her

Stand 24:
Kostvejledning – Ørndrup Kost & Ernæringsterapi – 8800 Viborg – www.katjaoerndrup.dk

Stand 25:
Cremer, klinikinfo m.m. – Tina Risgaard Mortensen – 7840 Højslev – www.bellastrega.dk
Læs mere klik her

Stand 26:
Sten og Krystaller – Josef Acuña Challco – 8260 Viby J – josdk0678@hotmail.com
Læs mere klik her

Stand 27:
Krystalskolen Danmark – Merise McDowall – 7470 Karup J – www.merise-mcdowall.com

Stand 28:
Kraniosakral Terapi – Stine Nielsen – 7830 Vinderup – Link til facebookside
Læs mere klik her

Stand 29:
Kraniosakral Terapi – Runa Kjems – 7800 Skive – www.gekkowellness.dk

Stand 30:
Healing og Clairvoyance – Anette Kjærhede – 7400 Herning – Link til facebook

Stand 31:
Falun GONG/ Falun DAFA – Karin Seebach – 5230 Odense M – www.falundafa.dk

Stand 32:
Tarot & Shamanisme – Johnny Tromborg – 8700 Horsens – www.tromborgtarot.dk

Stand 33:
Kanaliserning – Anne Finnerup – 6971 Spjald – annefinnerup@yahoo.com

Stand 34 – Lørdag:
Musiker – Dea Marie – 8471 Sabroe – www.deamarie.dk
Læs mere klik her

Stand 34 – Søndag:
Zonehealing – Else Marie Hansen – 8850 Bjerringbro – www.em-healing.dk

Stand 35:
Optaget – information følger snarest

Stand 36:
Håndlæsning – Zantiana Khan – 7800 Skive – www.zantiana.dk

Stand 37:
Energimedicin og meta-medicin – Aselya Nielsen – 8220 Brabrand – www.aselyanielsen.dk

Stand 38:
Regression & Sjælerejser – Michael Agerholm – 7840 Højslev – www.agerholm.com
Læs mere klik her

Stand 39:
Håndlæsning – Camilla Khan – 8800 Viborg – millekhan83@gmail.com

Stand 40:
Energetix Magnetsmykker – Charlotte Koch – 5471 Søndersø – cksvensen@gmail.com

Stand 41:
Ledig 4kvm opbygget stand

Stand 42:
Håndlæsning – Christel Viuff – 8620 Kjellerup – www.christel-viuff.dk

Stand 43a:
Guidekontakt – Rie Jespersen – 8240 Risskov – www.riejespersen.dk

Stand 43b:
Ny tids shamanisme – Julie Mariel, 8240 Risskov – www.juliemariel.dk

Stand 44:
Shamanistisk uddannelse – Karina Bundgaard – 8000 Århus C – www.karina-bundgaard.dk

Stand 45:
Ledig 4kvm opbygget stand

Stand 46:
Bach´s Blomsterremedier – Anne Langgaard – 9200 Aalborg SV – www.bach.langgaard.eu
Læs mere klik her

Stand 47:
Optaget – information følger snarest

Stand 48:
Englehealing – Dennis Søderkvist – 8800 Viborg – www.dennissoderkvist.dk

Stand 49:
Kropsterapi, Somatic Experiencing – Inge Hviid Pedersen – 8800 Viborg – www.kroppen-er-vejen.dk

Stand 50:
Håndlæsning – Elin Nielsen – 8300 Odder – elinnielsen4b@gmail.com

Lukket for kommentarer.